KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8985272
nr 898 5272
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Blandteknik, Anders Fogelin (1933-1982), signerad, 1962, bladets mått: 41x59 (oramad)
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 juni 2014
kl 18:24:25
1/6 23:28:28